ePřihlášení
Váš e-mail:


Heslo:
Hlavní stránkaPomůckyPsí známky se jménemNavrhni si svůj obojekVyrob si sámDárkové kartySeznam přáníZboží podle barvy

wPomůcky


Anální hračky

Bicí nástroje

CBT

Elektrostimulace

Masky a kukly

Obojky

Pouta

Roubíky
Toto je jen přehled nejžádanějších kategorií. Pokud vás zajímá více, nezapomeňte mrknout na menu při levém okraji stránky.

BPsí známky se jménem


Gravírujeme i českou diakritiku
Kost Kroužek Placka Tlapka Hvězda Ovál Army Srdce Srdce 2
Zobrazit možnosti gravírování

ANávrhář obojků

Nabízíme možnost sestavit si svůj obojek přesně podle představ
Zobrazit návrhář obojků

zVyrob si sám


Nástroje

Sedlářské nýty

Hroty

Ozdoby
Zobrazit celou kategorii

JDárkové karty

Chcete někomu udělat radost netradičním dárkem, ale bojíte se, že se netrefíte přímo do jeho vkusu? Darujte mu dárkovou kartu do našeho obchodu, ať si sám vybere, co se mu bude nejvíce líbit.
Zobrazit nabídku dárkových karet

KSeznam přání

Chcete něco z naší nabídky, ale nemůžete si to zrovna dovolit? Nebo plánujete velký nákup a byli byste rádi, kdyby vám s ním kamarádi pomohli? Vytvořte si seznam přání. Odkaz na něho pak můžete komukoliv poslat a dát mu tak tip na váš dárek třeba k Vánocům. Stačí se jen přihlásit ke svému účtu.

Zobrazit mé seznamy přání

IZboží podle barvy

ČernáČervenáRůžováBíláSytě růžováFialováČerno-červenáŽlutáModráZelená
Zobrazit všechny dostupné barvy
Zobrazit/skrýt menu
+Anální hračky+Bicí nástroje+Bondage+CBT+Elektrostimulace+Klinik+Masky a kukly+Obojky/Ostatní pomůcky+Pásy cudnosti+Pouta+Prsa a bradavky+Roubíky+Vakuum
h
Potřebujete poradit?
466 566 561
Po – Pá: 11 – 16:30

Bonus klub

Bonus klub je tu pro všechny věrné zákazníky. Stačí se zaregistrovat a za kažou vaší objednávku dostanete body, které pak můžete směnit za různé dárky.

Zdarma a pro všechny

K tomu, abyste mohli využívat výhod bonus klubu, se stačí jen zaregistrovat jako nový zákazník. Za všechny objednávky, které pak pod tímto účtem provedete, získáte diamanty podle aktuální tabulky. Navíc můžete získat diamanty navíc za nákup specifického zboží.

Sbírejte a utrácejte

Diamanty získáváte automaticky a nemusíte se tak o nic starat. Jediné, na co si musíte dát pozor je, že pokud během jednoho roku nezískáte žádný další diamant, o všechny nasbírané diamanty přijdete. Diamanty jsou udělovány automaticky do 1 měsíce od doby, kdy převezmete vaši zásilku, pokud do té doby neodstoupíte od smlouvy.

Chcete vědět víc?

Za každých utracených 100 Kč za zboží získáte 10 diamantů. Za objednávku nad 1 500 Kč získáte navíc 15 bonusových diamantů. Další bonusové diamanty můžete získat za nákup určitého zboží. Diamanty pak můžete vyměnit za různé dárky podle aktuální nabídky. Nabídka dárků se může měnit. Aktuální nabídku dárků naleznete po přihlášení ve svém účtu, v záložce Bonus klub, kde naleznete i aktuální stav vašich diamantů.

Podmínky

 1. V případě, že objednávku provede zaregistrovaný a přihlášený zákazník, budou mu dle hodnoty a obsahu objednávky připsány diamanty na jeho bonusové konto. Diamanty jsou připsány pouze za nevrácené zásilky, a to do 30 dní od převzetí zásilky.
 2. Zákazník může tyto diamanty směnit za různé dárky, které najde v nabídce Bonus klubu v jeho účtu.
 3. Pokud si zákazník vybranou odměnu od přepravce nepřevezme do konce úložní doby, v případě elektronicky doručovaných dárků nevyzvedne/nepoužije do 14 dní od doručení/aktivace, dárek propadá bez náhrady.
 4. V případě, že zákazník nebude moci využít dárku z důvodu na straně obchodu (např. sleva na produkt, který už nelze dodat), budou zákazníkovi vráceny diamanty na jeho bonusový účet.
 5. Nabídka dárků v Bonus klubu se obměňuje.
 6. Na dárky je poskytována stejná záruka jako na věci zakoupené. V případě neopravitelné závady jsou zákazníkovi vráceny použité diamanty.
 7. Provozovatel si vyhrazuje právo na úpravu podmínek a fungování Bonus klubu, rovněž na ukončení provozování Bonus klubu. O těchto změnách bude na stránce Bonus klubu informovat minimálně 30 dní předem.
 8. V případě, že zákazník získá diamanty z důvodu omylu nebo technické chyby, případně je získá v rozporu s dobrými mravy, nebudou mu diamanty uznány a budou odebrány.
 9. Pokud zákazník během jednoho roku nezíská žádný diamant, všechny jeho dosavadní diamanty mu budou odebrány.
 10. V případě, že se zákazník pokusí hledat a/nebo využít chyby v systému, aby získal diamanty, které mu nepatří, budou mu veškeré diamanty odebrány a bude vyloučen z Bonus klubu. V případě, že by si založil nový účet, aby mohl znovu sbírat diamanty, nebudou mu tyto diamanty uznávány, tzn. že pokud provede objednávku nějakého dárku, ta nebude vyřízena.
 11. V případě, že zákazník nepřevezme od přepravce zásilku a ta se vrátí zpět obchodu, může obchod zákazníkovi odebrat 100 diamantů z bonusového konta.