ePřihlášení
Váš e-mail:


Heslo:
Hlavní stránkaPomůckyPsí známky se jménemNavrhni si svůj obojekVyrob si sámDárkové kartySeznam přáníZboží podle barvy

wPomůcky


Anální hračky

Bicí nástroje

CBT

Elektrostimulace

Masky a kukly

Obojky

Pouta

Roubíky
Toto je jen přehled nejžádanějších kategorií. Pokud vás zajímá více, nezapomeňte mrknout na menu při levém okraji stránky.

BPsí známky se jménem


Gravírujeme i českou diakritiku
Kost Kroužek Placka Tlapka Hvězda Ovál Army Srdce Srdce 2
Zobrazit možnosti gravírování

ANávrhář obojků

Nabízíme možnost sestavit si svůj obojek přesně podle představ
Zobrazit návrhář obojků

zVyrob si sám


Nástroje

Sedlářské nýty

Hroty

Ozdoby
Zobrazit celou kategorii

JDárkové karty

Chcete někomu udělat radost netradičním dárkem, ale bojíte se, že se netrefíte přímo do jeho vkusu? Darujte mu dárkovou kartu do našeho obchodu, ať si sám vybere, co se mu bude nejvíce líbit.
Zobrazit nabídku dárkových karet

KSeznam přání

Chcete něco z naší nabídky, ale nemůžete si to zrovna dovolit? Nebo plánujete velký nákup a byli byste rádi, kdyby vám s ním kamarádi pomohli? Vytvořte si seznam přání. Odkaz na něho pak můžete komukoliv poslat a dát mu tak tip na váš dárek třeba k Vánocům. Stačí se jen přihlásit ke svému účtu.

Zobrazit mé seznamy přání

IZboží podle barvy

ČernáČervenáRůžováBíláSytě růžováFialováČerno-červenáŽlutáModráZelená
Zobrazit všechny dostupné barvy
Zobrazit/skrýt menu
+Anální hračky+Bicí nástroje+Bondage+CBT+Elektrostimulace+Klinik+Masky a kukly+Obojky/Ostatní pomůcky+Pásy cudnosti+Pouta+Prsa a bradavky+Roubíky+Vakuum
h
Potřebujete poradit?
466 566 561
Po – Pá: 11 – 16:30

Anální kolíky s ocasem

Anální kolík s ocasem psího vzhledu, který nesmí chybět v základní výbavě žádné psí slečny nebo pánského štěněte. Kolík je vyroben ze silikonu, díky čemuž je v dutinách velmi příjemný. Navíc, ačkoliv drží svůj tvar, lze s ním efektivně vrtět. Oblíbený je zvláště mezi muži

Anální kolík s ocasem koňského nebo, chcete-li, pony vzhledu ve dvou barevných provedeních, který nesmí chybět v základní výbavě žádné ponygirl nebo ponyboye. Kolík je vyroben ze silikonu, díky čemuž je v dutinách velmi příjemný.

Anální kolík s extra dlouhým ocasem, který ocení všichni vyznavači dvounohých zvířátek. Kolík je vyroben z nerezové oceli, díky čemuž se snadno udržuje perfektně čistý. Navíc díky svým útlým rozměrům se vejde opravdu do každé dírky. Vzhledem k jeho délce sahá při stání na dvou skoro až k zemi, takže si s ním užijete určitě hromadu zábavy

Anální kolík s ocasem vzhledu velké kočičky, který ocení všichni vyznavači dvounohých zvířátek. Kolík je vyroben z kovu, díky čemuž se snadno udržuje perfektně čistý. Navíc díky svým útlým rozměrům se vejde opravdu do každé dírky.

Anální kolík s ocasem vlčího vzhledu, který ocení všichni vyznavači dvounohých zvířátek. Kolík je vyroben z nerezové oceli, díky čemuž se snadno udržuje perfektně čistý. Navíc díky svým útlým rozměrům se vejde opravdu do každé dírky.Anální kolík s ocasem králičího vzhledu v několika barvách, který nesmí chybět v základní výbavě žádné playmate. Kolík je vyroben z nerezové oceli, díky čemuž se snadno udržuje perfektně čistý. Tento kolík se dá sehnat i v provedení ze silikonu - viz související produkty

Anální kolík s ocasem králičího vzhledu v několika barvách, který nesmí chybět v základní výbavě žádné playmate. Kolík je vyroben ze silikonu, díky čemuž je v dutinách velmi příjemný. Tento kolík se dá sehnat i v provedení z nerezové oceli - viz související produkty.

Kolík s bílým prodlouženým ocasem se hodí nejen pro různé fetiš hrátky, ale i pro cosplay. Díky malému průměru kolíku si může na zvířátko hrát opravdu kdokoliv. Kolík je z nerezové oceli. Díky tomu se snadno udržuje hygienicky čistý.