ePřihlášení
Váš e-mail:


Heslo:
Hlavní stránkaPomůckyPsí známky se jménemNavrhni si svůj obojekVyrob si sámDárkové kartySeznam přáníZboží podle barvy

wPomůcky


Anální hračky

Bicí nástroje

CBT

Elektrostimulace

Masky a kukly

Obojky

Pouta

Roubíky
Toto je jen přehled nejžádanějších kategorií. Pokud vás zajímá více, nezapomeňte mrknout na menu při levém okraji stránky.

BPsí známky se jménem


Gravírujeme i českou diakritiku
Kost Kroužek Placka Tlapka Hvězda Ovál Army Srdce Srdce 2
Zobrazit možnosti gravírování

ANávrhář obojků

Nabízíme možnost sestavit si svůj obojek přesně podle představ
Zobrazit návrhář obojků

zVyrob si sám


Nástroje

Sedlářské nýty

Hroty

Ozdoby
Zobrazit celou kategorii

JDárkové karty

Chcete někomu udělat radost netradičním dárkem, ale bojíte se, že se netrefíte přímo do jeho vkusu? Darujte mu dárkovou kartu do našeho obchodu, ať si sám vybere, co se mu bude nejvíce líbit.
Zobrazit nabídku dárkových karet

KSeznam přání

Chcete něco z naší nabídky, ale nemůžete si to zrovna dovolit? Nebo plánujete velký nákup a byli byste rádi, kdyby vám s ním kamarádi pomohli? Vytvořte si seznam přání. Odkaz na něho pak můžete komukoliv poslat a dát mu tak tip na váš dárek třeba k Vánocům. Stačí se jen přihlásit ke svému účtu.

Zobrazit mé seznamy přání

IZboží podle barvy

ČernáČervenáRůžováBíláSytě růžováFialováČerno-červenáŽlutáModráZelená
Zobrazit všechny dostupné barvy
Zobrazit/skrýt menu
+Anální hračky+Bicí nástroje+Bondage+CBT+Elektrostimulace+Klinik+Masky a kukly+Obojky/Ostatní pomůcky+Pásy cudnosti+Pouta+Prsa a bradavky+Roubíky+Vakuum
h
Potřebujete poradit?
466 566 561
Po – Pá: 11 – 16:30

CBT

D > CBT
Uzavřený ocelový kroužek na penis, který pomáhá déle udržet silnou erekci a v některých případech jeho použití dokáže předcházet předčasnému vyvrcholení. Malý průměr - vhodný na tenčí penis.

Drtič varlat SCREVA hezky potrápí a vytrénuje vaše varlata. Skládá se ze dvou desek, mezi které se varlata vloží a poté se desky utahováním matek přitahují, čímž stále více tisknou uvězněná varlata. Díky průhledným deskám můžete sledovat, jak se varlatům ve stísněném prostoru daří

Kovový trojkroužek pro natažení na penis a varlata. Největším kroužkem se prostrčí penis i varlata dovnitř trojkroužku a poté se zbývajícím větším kroužkem protáhnou ven varlata a menším kroužkem penis.

Postroj na penis se třemi kroužky spojenými kouskem umělé kůže. Prvním a zároveň větším kroužkem lze prostrčit varlata. Postroj pak na penisu bude bez problémů držet. Vhodné pro penis o délce 7 cm a více.

Anální hák pro muže z nerezové oceli. Jeho kulička o průměru pouhých 25 mm pronikne snadno i do nevytrénovaného zadečku. Prstencem se provlékne penis se šourkem, díky čemuž pak hák drží na svém místě.

Roztahovák močové trubice slouží přesně k tomu, k čemu jeho název napovídá. Jeho dva konce se zastrčí do močové trubice, kroužek navlékne na žalud a poté otáčením matek dochází k roztahování močové trubice. Skvělá hračka pro milovníky soundingu. Určeno pro pokročilé

Dvojitý ocelový kroužek na penis, díky kterému nedosáhnete erekce ani kdybyste se na hlavu stavěli. Použít se dá i jako velmi jednoduchý pás cudnosti. Penis pak není schopen žádného druhu penetrace. Penis se prostrčí větším okem, následně se ohne nahoru a žalud se prostrčí menším okem

Kyblíček, který s vhodným doplňkem můžete použít jako jímku na závaží pro vytahování bradavek nebo šourku. Do kyblíčku můžete přilévat vodu nebo přisypávat jakýkoliv sypký materiál, čímž můžete postupně zvyšovat intenzitu, kterou bude kyblíček vyvíjet na připoutanou bradavku/šourek

Postroj na penis a varlata, která jsou díky pásku uprostřed držena odděleně. Varlata jsou tak vystrčena mírně do stran, což zajišťuje lepší přístup pro případné mučení.

Uzavřený ocelový kroužek na penis. Dostupný je ve třech různých velikostech, takže sedne opravdu každému. Kroužek pomáhá déle udržet silnou erekci a v některých případech jeho použití dokáže předcházet předčasnému vyvrcholení.

Postroj, který z vašich varlat vytvoří roubík pro další osobu. Šourek se napne a postroj udrží varlata na jeho konci, kde vytvoří kuličku, kterou si druhá osoba vezme do úst. Řemínek spoutá za hlavou a netradiční roubík je na světě. Ale pozor, tento postroj určitě nepadne každému

Závaží na varlata vyrobené z kvalitní nerezové oceli s oky pro zavěšení dalších břemen. Závaží se dá rozdělit na dva díly pro snadnější nasazení.

Závaží na varlata vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Závaží se dá rozdělit na dva díly pro snadnější nasazení a pomocí šroubovacích hrotů následně šourek pevně zafixujete.

Závaží na varlata vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Závaží se dá rozdělit na dva díly pro snadnější nasazení.

Závaží na varlata vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Závaží se dá rozdělit na dva díly pro snadnější nasazení.

Cévka GATTLUND je nerezová cévka se silikonovým prstencem a trubicí pro snadné zavedení do močové trubice. Díky prstenci, který nasadíte na žalud, cévka v močové trubici drží a odvádí moč.

Sonda do močové trubice POLYNESS s dírou pro odtok moči je určena všem milovníkům soundingu. Díky prstenci, který se nasune na žalud, sonda drží v močové trubici.

Sonda do močové trubice KLAFSIN s okem pro snadné vytažení a bez díry pro odtok moči je určena jak začátečníkům, tak pokročilým vyznavačům soundingu. Díky postupně se rozšiřujícím bodům můžete začít pomalu a postupně zasouvat hlouběji a tím do močové trubice dostávat stále větší průměry

Sonda do močové trubice BILGUSS bez díry pro odtok moči je určena pokročilým vyznavačům soundingu.

Cévka GATTOMP je nerezová cévka se silikonovou trubicí pro snadné zavedení do močové trubice. Díky prstenci, který nasadíte na žalud, cévka v močové trubici drží a odvádí moč.

Nerezová zátka močové trubice KLASLEN neobsahuje díru pro odtok moči.

Ocelová zátka močové trubice KLASUND s okem pro snadné vytažení. Zátka obsahuje díru pro odtok moči. Dodává se s náhradním okem menšího průměru.

Silikonová zátka močové trubice TRASLEN neobsahuje díru pro odtok moči.

Sonda do močové trubice BILGAMM bez díry pro odtok moči je určena pokročilým vyznavačům soundingu.