ePřihlášení
Váš e-mail:


Heslo:
Hlavní stránkaPomůckyPsí známky se jménemNavrhni si svůj obojekVyrob si sámDárkové kartySeznam přáníZboží podle barvy

wPomůcky


Anální hračky

Bicí nástroje

CBT

Elektrostimulace

Masky a kukly

Obojky

Pouta

Roubíky
Toto je jen přehled nejžádanějších kategorií. Pokud vás zajímá více, nezapomeňte mrknout na menu při levém okraji stránky.

BPsí známky se jménem


Gravírujeme i českou diakritiku
Kost Kroužek Placka Tlapka Hvězda Ovál Army Srdce Srdce 2
Zobrazit možnosti gravírování

ANávrhář obojků

Nabízíme možnost sestavit si svůj obojek přesně podle představ
Zobrazit návrhář obojků

zVyrob si sám


Nástroje

Sedlářské nýty

Hroty

Ozdoby
Zobrazit celou kategorii

JDárkové karty

Chcete někomu udělat radost netradičním dárkem, ale bojíte se, že se netrefíte přímo do jeho vkusu? Darujte mu dárkovou kartu do našeho obchodu, ať si sám vybere, co se mu bude nejvíce líbit.
Zobrazit nabídku dárkových karet

KSeznam přání

Chcete něco z naší nabídky, ale nemůžete si to zrovna dovolit? Nebo plánujete velký nákup a byli byste rádi, kdyby vám s ním kamarádi pomohli? Vytvořte si seznam přání. Odkaz na něho pak můžete komukoliv poslat a dát mu tak tip na váš dárek třeba k Vánocům. Stačí se jen přihlásit ke svému účtu.

Zobrazit mé seznamy přání

IZboží podle barvy

ČernáČervenáRůžováBíláSytě růžováFialováČerno-červenáŽlutáModráZelená
Zobrazit všechny dostupné barvy
Zobrazit/skrýt menu
+Anální hračky+Bicí nástroje+Bondage+CBT+Elektrostimulace+Klinik+Masky a kukly+Obojky/Ostatní pomůcky+Pásy cudnosti+Pouta+Prsa a bradavky+Roubíky+Vakuum
h
Potřebujete poradit?
466 566 561
Po – Pá: 11 – 16:30

Postroje na penis

Postroj na penis se třemi kroužky spojenými kouskem umělé kůže. Prvním a zároveň větším kroužkem lze prostrčit varlata. Postroj pak na penisu bude bez problémů držet. Vhodné pro penis o délce 7 cm a více.

Anální hák pro muže z nerezové oceli. Jeho kulička o průměru pouhých 25 mm pronikne snadno i do nevytrénovaného zadečku. Prstencem se provlékne penis se šourkem, díky čemuž pak hák drží na svém místě.

Postroj na penis a varlata, která jsou díky pásku uprostřed držena odděleně. Varlata jsou tak vystrčena mírně do stran, což zajišťuje lepší přístup pro případné mučení.

Postroj na penis se třemi kroužky spojenými kouskem umělé kůže. Prvním a zároveň větším kroužkem lze prostrčit varlata. Postroj pak na penisu bude bez problémů držet.

Postroj na penis ALLETER je ozdobou každé mužské chlouby. Kromě toho, že vašemu penisu dodá surový vzhled, pomůže vám udržet silnou erekci.

Postroj na penis ALVITER funguje jako pás cudnosti. Slabší pásek se připevní za varlata ke kořeni penisu a silnější pásek pak obejme penis. Pásek ve středu silnějšího pak zabraňuje silné erekci. Postroj na penis ALVITER není náhradou za pás cudnosti. Hodí se spíše jako doplněk k hraní

Postroj na penis ve tvaru korzetu FORHES pomáhá udržet kvalitní a silnou erekci. Postroj jednoduše sešněrujete na požadovanou velikost, jako u korzetu.

Postroj na penis DELTTER pomáhá udržet kvalitní a silnou erekci. Slabší pásek se připevní za varlata ke kořeni penisu a silnější pásek pak pevně obejme penis.

Postroj na penis ve tvaru kroužku. Postroj můžete díky variabilnímu průměru použít i na varlata.

Postroj na penis s kroužkem. Postroj se připne ke kořeni penisu, kroužkem se penis prostrčí a páskem pod varlaty se kroužek připne k postroji.

Postroj na penis se čtyřmi kroužky spojenými kouskem umělé kůže. Prvním a zároveň větším kroužkem lze prostrčit varlata. Postroj pak na penisu bude bez problémů držet. Vhodné pro penis o délce 9 cm a více.

Postroj na penis s pěti kroužky spojenými kouskem umělé kůže. Prvním a zároveň větším kroužkem lze prostrčit varlata. Postroj pak na penisu bude bez problémů držet.

Postroj na penis s dvěma kroužky spojenými kouskem umělé kůže. Větším kroužkem lze prostrčit varlata. Postroj pak na penisu bude bez problémů držet.

Postroj na penis s dvěma kroužky spojenými kouskem umělé kůže. Větším kroužkem lze prostrčit varlata. Postroj pak na penisu bude bez problémů držet. Vhodné pro penis o délce 5 cm a více.