ePřihlášení
Váš e-mail:


Heslo:
Hlavní stránkaPomůckyPsí známky se jménemNavrhni si svůj obojekVyrob si sámDárkové kartySeznam přáníZboží podle barvy

wPomůcky


Anální hračky

Bicí nástroje

CBT

Elektrostimulace

Masky a kukly

Obojky

Pouta

Roubíky
Toto je jen přehled nejžádanějších kategorií. Pokud vás zajímá více, nezapomeňte mrknout na menu při levém okraji stránky.

BPsí známky se jménem


Gravírujeme i českou diakritiku
Kost Kroužek Placka Tlapka Hvězda Ovál Army Srdce Srdce 2
Zobrazit možnosti gravírování

ANávrhář obojků

Nabízíme možnost sestavit si svůj obojek přesně podle představ
Zobrazit návrhář obojků

zVyrob si sám


Nástroje

Sedlářské nýty

Hroty

Ozdoby
Zobrazit celou kategorii

JDárkové karty

Chcete někomu udělat radost netradičním dárkem, ale bojíte se, že se netrefíte přímo do jeho vkusu? Darujte mu dárkovou kartu do našeho obchodu, ať si sám vybere, co se mu bude nejvíce líbit.
Zobrazit nabídku dárkových karet

KSeznam přání

Chcete něco z naší nabídky, ale nemůžete si to zrovna dovolit? Nebo plánujete velký nákup a byli byste rádi, kdyby vám s ním kamarádi pomohli? Vytvořte si seznam přání. Odkaz na něho pak můžete komukoliv poslat a dát mu tak tip na váš dárek třeba k Vánocům. Stačí se jen přihlásit ke svému účtu.

Zobrazit mé seznamy přání

IZboží podle barvy

ČernáČervenáRůžováBíláSytě růžováFialováČerno-červenáŽlutáModráZelená
Zobrazit všechny dostupné barvy
Zobrazit/skrýt menu
+Anální hračky+Bicí nástroje+Bondage+CBT+Elektrostimulace+Klinik+Masky a kukly+Obojky/Ostatní pomůcky+Pásy cudnosti+Pouta+Prsa a bradavky+Roubíky+Vakuum
h
Potřebujete poradit?
466 566 561
Po – Pá: 11 – 16:30

Sondy a cévky

Roztahovák močové trubice slouží přesně k tomu, k čemu jeho název napovídá. Jeho dva konce se zastrčí do močové trubice, kroužek navlékne na žalud a poté otáčením matek dochází k roztahování močové trubice. Skvělá hračka pro milovníky soundingu. Určeno pro pokročilé

Cévka GATTLUND je nerezová cévka se silikonovým prstencem a trubicí pro snadné zavedení do močové trubice. Díky prstenci, který nasadíte na žalud, cévka v močové trubici drží a odvádí moč.

Sonda do močové trubice POLYNESS s dírou pro odtok moči je určena všem milovníkům soundingu. Díky prstenci, který se nasune na žalud, sonda drží v močové trubici.

Sonda do močové trubice KLAFSIN s okem pro snadné vytažení a bez díry pro odtok moči je určena jak začátečníkům, tak pokročilým vyznavačům soundingu. Díky postupně se rozšiřujícím bodům můžete začít pomalu a postupně zasouvat hlouběji a tím do močové trubice dostávat stále větší průměry

Sonda do močové trubice BILGUSS bez díry pro odtok moči je určena pokročilým vyznavačům soundingu.

Cévka GATTOMP je nerezová cévka se silikonovou trubicí pro snadné zavedení do močové trubice. Díky prstenci, který nasadíte na žalud, cévka v močové trubici drží a odvádí moč.

Nerezová zátka močové trubice KLASLEN neobsahuje díru pro odtok moči.

Ocelová zátka močové trubice KLASUND s okem pro snadné vytažení. Zátka obsahuje díru pro odtok moči. Dodává se s náhradním okem menšího průměru.

Silikonová zátka močové trubice TRASLEN neobsahuje díru pro odtok moči.

Sonda do močové trubice BILGAMM bez díry pro odtok moči je určena pokročilým vyznavačům soundingu.

Sonda do močové trubice VERHUM s okem pro snadné vytažení a dírou pro odtok moči je určena pokročilým vyznavačům soundingu.

Silikonová zátka močové trubice TRASUND s okem pro snadné vytažení. Zátka obsahuje díru pro odtok moči.

Sonda do močové trubice KAVLOR je kvalitní ocelová sonda se zahnutým koncem, díky čemuž se bude lépe zasouvat do penisu bez nastoupené erekce. Díky materiálu se lehce desinfikuje a udržuje v čistotě, která je při zasouvání do močové trubice extrémně důležitá.

Sonda do močové trubice LITTKLUB je kvalitní ocelová sonda dostupná v mnoha velikostech, díky čemuž se hodí jak začínajícím, tak pokročilým milovníkům soundingu. Díky materiálu se lehce desinfikuje a udržuje v čistotě, která je při zasouvání do močové trubice extrémně důležitá