ePřihlášení
Váš e-mail:


Heslo:
Hlavní stránkaPomůckyPsí známky se jménemNavrhni si svůj obojekVyrob si sámDárkové kartySeznam přáníZboží podle barvy

wPomůcky


Anální hračky

Bicí nástroje

CBT

Elektrostimulace

Masky a kukly

Obojky

Pouta

Roubíky
Toto je jen přehled nejžádanějších kategorií. Pokud vás zajímá více, nezapomeňte mrknout na menu při levém okraji stránky.

BPsí známky se jménem


Gravírujeme i českou diakritiku
Kost Kroužek Placka Tlapka Hvězda Ovál Army Srdce Srdce 2
Zobrazit možnosti gravírování

ANávrhář obojků

Nabízíme možnost sestavit si svůj obojek přesně podle představ
Zobrazit návrhář obojků

zVyrob si sám


Nástroje

Sedlářské nýty

Hroty

Ozdoby
Zobrazit celou kategorii

JDárkové karty

Chcete někomu udělat radost netradičním dárkem, ale bojíte se, že se netrefíte přímo do jeho vkusu? Darujte mu dárkovou kartu do našeho obchodu, ať si sám vybere, co se mu bude nejvíce líbit.
Zobrazit nabídku dárkových karet

KSeznam přání

Chcete něco z naší nabídky, ale nemůžete si to zrovna dovolit? Nebo plánujete velký nákup a byli byste rádi, kdyby vám s ním kamarádi pomohli? Vytvořte si seznam přání. Odkaz na něho pak můžete komukoliv poslat a dát mu tak tip na váš dárek třeba k Vánocům. Stačí se jen přihlásit ke svému účtu.

Zobrazit mé seznamy přání

IZboží podle barvy

ČernáČervenáRůžováBíláSytě růžováFialováČerno-červenáŽlutáModráZelená
Zobrazit všechny dostupné barvy
Zobrazit/skrýt menu
+Anální hračky+Bicí nástroje+Bondage+CBT+Elektrostimulace+Klinik+Masky a kukly+Obojky/Ostatní pomůcky+Pásy cudnosti+Pouta+Prsa a bradavky+Roubíky+Vakuum
h
Potřebujete poradit?
466 566 561
Po – Pá: 11 – 16:30

Elektrody na penis a varlata

Bipolární elektroda pro zastrčení do močové trubice včetně kabelu. Díky tomu, že jde o bipolární elektrodu, nepotřebujete další k uzavření elektrického okruhu a můžete si tak užívat elektrošoky čistě jen v rámci močové trubice.

Extra dlouhá unipolární elektroda pro zastrčení do močové trubice. Vzhledem k tomu, že se jedná o unipolární elektrodu, potřebujete ještě jakoukoliv jinou unipolární elektrodu, aby mohl vzniknout elektrický okruh. Díky svému malému průměru je vhodná i pro začátečníky a samozřejmě si s ní užijete spoustu zábavy i při použití bez elektřiny

Sada dvou elektrod na penis a pro zasunutí do močové trubice. Pokud dáváte raději přednost kovové sondě, můžete si dokoupit samostatnou sondu DETOLF, viz související zboží, a připojit jí místo dodané silikonové.

Elektroda na varlata ve tvaru padáčku. Padáček se nasadí na šourek a těsně obejme varlata, do kterých pak může proudit vysokofrekvenční proud.

Sada dvou silikonových elektrod na penis a žalud včetně přívodního kabelu.

Unipolární elektroda pro zastrčení do močové trubice. Vzhledem k tomu, že se jedná o unipolární elektrodu, potřebujete ještě jakoukoliv jinou unipolární elektrodu, aby mohl vzniknout elektrický okruh.

Sada dvou elektrod s kovovými kolíčky pro uchycení na prsou, bradavkách, šourku, klitorisu nebo stydkých pyscích. Napájecí kabel je součástí balení.

Sada dvou nastavitelných unipolárních elektrod na penis, které se přizpůsobí požadovaným rozměrům.

Elastická unipolární elektroda na penis, která se přizpůsobí požadovaným rozměrům. Vzhledem k tomu, že se jedná o unipolární elektrodu, potřebujete ještě jakoukoliv jinou unipolární elektrodu, aby mohl vzniknout elektrický okruh.

Nastavitelné silikonové elektrody na penis a varlata i s napájecím kabelem. Průměr elektrody jednoduše zvolíte tak, aby vyhovoval vašim tělesným proporcím.

Elektrody s kabelem a kolíčky s vodivými ploškami pro uchycení na prsou, bradavkách, šourku, klitorisu nebo stydkých pyscích.