Pomocí této redukce můžete připojit elektrodu s konektorem Jack 2,5 mm (všechny námi prodávané) do TENS jednotky s konektorem Jack 3,5 mm
Krokodýlková elektroda pro připojení k jiným vodivým předmětům. Velice silný stisk, proto nevhodné přímo na kůži. Připojuje se ke kabelu se souosým konektorem.
1 ks
Vodivý silikon, který se používá na výrobu pružných elektrod a elektrod zasouvajících se do močové trubice. Pomocí této trubičky si budete moci udělat elektrodu přesně podle svých představ.
Pomocí této redukce můžete na kabel se souosým konektorem připojit elektrody s knoflíkovým úchytem.
Pomocí této redukce můžete na jeden výstup z elektropřístroje použít pět různých unipolárních elektrod, které můžete připojit na různá místa na těle. Všechny elektrody budou vysílat stejné pulzy.
Dvojitý kabel k elektrodám se souosým konektorem, který vám umožní na jeden výstup z přístroje použít dvě bipolární nebo čtyři unipolární elektrody.
Kabel k elektrodám se souosým konektorem.
Dvojitý kabel k tělovým elektrodám s délkou cca 120 cm, který vám umožní na jeden výstup z přístroje použít dvě bipolární nebo čtyři unipolární elektrody.
Kabel k tělovým elektrodám s délkou 110 cm.