ePřihlášení
Váš e-mail:


Heslo:
Hlavní stránkaPomůckyPsí známky se jménemNavrhni si svůj obojekVyrob si sámDárkové kartySeznam přáníZboží podle barvy

wPomůcky


Anální hračky

Bicí nástroje

CBT

Elektrostimulace

Masky a kukly

Obojky

Pouta

Roubíky
Toto je jen přehled nejžádanějších kategorií. Pokud vás zajímá více, nezapomeňte mrknout na menu při levém okraji stránky.

BPsí známky se jménem


Gravírujeme i českou diakritiku
Kost Kroužek Placka Tlapka Hvězda Ovál Army Srdce Srdce 2
Zobrazit možnosti gravírování

ANávrhář obojků

Nabízíme možnost sestavit si svůj obojek přesně podle představ
Zobrazit návrhář obojků

zVyrob si sám


Nástroje

Sedlářské nýty

Hroty

Ozdoby
Zobrazit celou kategorii

JDárkové karty

Chcete někomu udělat radost netradičním dárkem, ale bojíte se, že se netrefíte přímo do jeho vkusu? Darujte mu dárkovou kartu do našeho obchodu, ať si sám vybere, co se mu bude nejvíce líbit.
Zobrazit nabídku dárkových karet

KSeznam přání

Chcete něco z naší nabídky, ale nemůžete si to zrovna dovolit? Nebo plánujete velký nákup a byli byste rádi, kdyby vám s ním kamarádi pomohli? Vytvořte si seznam přání. Odkaz na něho pak můžete komukoliv poslat a dát mu tak tip na váš dárek třeba k Vánocům. Stačí se jen přihlásit ke svému účtu.

Zobrazit mé seznamy přání

IZboží podle barvy

ČernáČervenáRůžováBíláSytě růžováFialováČerno-červenáŽlutáModráZelená
Zobrazit všechny dostupné barvy
Zobrazit/skrýt menu
+Anální hračky+Bicí nástroje+Bondage+CBT+Elektrostimulace+Klinik+Masky a kukly+Obojky/Ostatní pomůcky+Pásy cudnosti+Pouta+Prsa a bradavky+Roubíky+Vakuum
h
Potřebujete poradit?
466 566 561
Po – Pá: 11 – 16:30

Jak reklamovat

Prosíme, pamatujte na to, že věc zaslaná k reklamaci musí být řádně očištěna. Pomůcky, které to vyžadují, prosíme řádně očistěte, případně i dezinfikujte.

Online reklamace

Online reklamace je jednoduchá. Stačí vyplnit náš reklamační formulář, na jehož konci obdržíte reklamační ID. To napíšete na kus papíru a vložíte do balíčku s reklamovaným zbožím. Přiložíte příslušenství nutné k prověření závady a pečlivě zabalený balíček pošlete na naši adresu nebo předáte na jednom ze sběrných míst.

Klasická reklamace

Pokud z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete využít reklamační formulář, zašlete reklamované zboží spolu s kopií faktury (příp. jiného dokladu prokazující nákup), detailním popisem závady a příslušenstvím nutným k otestování závady na naši adresu. Zboží zasílejte Českou poštou. Vzhledem k omezené provozní době nemusí být zboží zaslané jiným přepravcem doručeno. Zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Na takováto poškození se nevztahuje záruka.

Nezapomeňte k popisu závady uvést adresu, na kterou máme zboží z reklamace zaslat!